вул. 15 Квітня, 1

Яку бруківку обрати для вкладання на парковках для авто?

Бруківку використовують для оформлення приватних і громадських парковок.

Мощення виходить міцним за рахунок її високих технічних характеристик: здатність витримувати різкі перепади температур та низькому водопоглинанню. Але на відміну від стандартного бетонного облицювання доріжок, бруківка для парковок повинна мати підвищену міцність - для того щоб без пошкоджень витримувати вагу автомобіля і його переміщення.

Тротуарна плитка для парковок повинна мати наступні властивості:

  • висока міцність - чим більше її товщина, тим вона міцніша (80мм-100мм в порівнянні зі звичайною в 40мм); вібропресована продукція дозволяє отримати тверду і міцну поверхню навіть при невеликій товщині елементів;
  • компактні розміри - використання великих елементів квадратної форми не рекомендується, оскільки кути виробів при постійних наїздах дають тріщину і легко надломлюється; оптимальним варіантом буде прямокутна плитка у вигляді "Цеглини", бруківка "Гантель" або бруківка "Еко";
  • наявність НЕ гладкої поверхні, яка забезпечить надійне зчеплення шин з поверхнею бруківки.

Порада з мощення

  • При укладанні плитки велика увага приділяється підготовці поверхні. Завдяки правильно підібраному варіанту подушки і повного дотримання технології по її підготовці, можна отримати міцне, надійне і довговічне покриття.

У компанії «Брук-Тон» ми пропонуємо вам різні варіанти бруківки, які в тому числі можна використовувати для благоустрою парковок. Крім високоякісної бетонної продукції від виробника, ми пропонуємо вам також послуги з її монтажу.


Назад до новин